Soru-Cevap

1) Kurumlarımızda seminer düzenlemek istiyoruz, ne yapmalıyız?

Genel bir bilgilenme için, aşağıdaki soru-cevapları okuyarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra iletişim adreslerimizden, planladığınız etkinlik ile ilgili istenen bilgileri (hangi tarih, kaç kişi, kimler katılıyor) içeren bir mail atabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Mahmut Özdemirezeroğlu kurucusu ve yöneticisi olduğu 50 den fazla eğitim kurumunun yanı sıra birçok farklı kurumda da aldığı davetler üzerine binlerce kişiye seminerler düzenlemiştir.

Seminer içeriği, katılan insan profiline ve seminerin verildiği kurumu göre değişmektedir. Genel olarak; başarının iç ve dış engelleri, azimli insanların ortak özellikleri, kazanmanın ve kaybetmenin psikolojisi, kariyer hayatında en sık yapılan hatalar, moral ve oto-motivasyon yönetimi, iç disiplinin gücü, özgüven yönetimi, sürdürülebilir başarı, tutku kaybı ve atalet duygusu, başarı merkezli yaşamak gibi konulara değinmektedir.

Başarı seminerlerine katılan kişilerde; iç disiplin, özgüven, başarı motivasyonu, sistemli çalışma, büyük düşünme ve üstün performans gösterme eğiliminde olumlu yönde değişiklikler olduğu gözlenmektedir.

Seminerlerin süresi konuya ve katılımcı sayısına göre değişkenlik gösterebilir.

Mahmut Özdemirezeroğlu genellikle kurumların, en büyük katılımlı organizasyonlarında konuşmak için davet almaktadır.  Kongrelerden sonra, ikinci olarak kurum içi eğitimlerde de konuşmalar yapılmaktadır. Eğitim, sağlık, finans gibi farklı sektörden başarıya değer veren şirketler, çalışanlarının başarı motivasyonunu ve yeteneğini yükseltmek istediğinde, seminerlerimizi tercih etmektedirler. Eğitimci kimliğinin yanı sıra kurum yöneticiliği konularında bilgilerini aktardığı seminerlerde katılmıştır.

Eğitim kurumlarının ilkokul,ortaokul, lise öğrencileri, öğretmenler ve velilere yönelik etkinlikleri uygundur. Öğrenci velilerinin katılımına açık seminerler ise sıklıkla katıldığı seminerlerdir.

Bu sitedeki seminer organizasyonu kurumsal dünyaya yöneliktir. Bireylerin katılımına açık seminerler pek yapılmamaktadır. Bazen, belki yılda bir kez yapılması durumunda ise, bu seminerlerin duyurusu, Mahmut Hoca’mızın sosyal medya hesaplarında yapılmaktadır.