Burslu Eğitim Projesi Hakkında Detaylı Bilgi

İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi Forumlar Eğitim ve Sınavlar İlkokul, Ortaokul, Okul Öncesi Burslu Eğitim Projesi Hakkında Detaylı Bilgi

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  İdealdünya tarafından 5 yıl 4 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #856

  İdealdünya
  Yönetici

  Ümraniye Genç Akademi olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız bizlerin geleceği onların en iyi eğitimleri alması için çabalıyoruz. Bunun için geliştirdiğimiz burslu eğitim projesi sayesinde devlet öğretimlerine okuyan dar ve orta gelirli aileler için harika bir projemiz var.

  Bu projede hiç bir koşul aramıyoruz. Öğrencimizin en iyi ingilizce eğitimini almasını ve bunun yanı sıra Türkçe,Matematik ve diğer geri kaldığı derslerde ona yardımcı oluyoruz. Bu eğitim programımız 6 ay sürmektedir.

  Yabancı öğretmenler sayesinde derslerimiz tamamen ingilizce işlenmektedir. Bu şekilde çocuklar dertlerini ingilizce anlatmak zorunda kalacak ve ingilizce’yi daha iyi öğrenmek için çabalayacaklardır.

  Çocuklarımızın bu harika burslu projesinden yararlanmak için tek yapması gereken eğitim kurumumuzu araması ve rehber öğretmenler tarafından randevu oluşturularak gerekli görüşmeler sağlandıktan sonra eğitim hayatında Ümraniye Genç Akademi’de devam etmesidir.

  Peki neden burslu eğitim ?

  Günümüz çağında reklamlar çok maliyet olmaktadır ve yeteri kadar dönüş vermemektedir. Bizlerde reklama ayıracağımız bütçeyi öğrencilerimizin eğitimleri için harcıyoruz onların başarını artırarak bizleri tavsiye etmelerini istiyoruz.

  Sende bu fırsattan yararlanmak istiyorsan sınırlı sayıdaki konteyjanı kaçırmadan hemen başvurunu yapmak gerek.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Giriş Yap Üye Ol