Seminerler

Mahmut Öz‘ün kişisel web sitesi “İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi”ne hoş geldiniz.

Yıllardır eğitim sektörü içerisinde olan Mahmut Öz deneyimlerini, bilgilerini şimdiye kadar verdiği konferanslar ve seminerler ile insanlarla paylaşıyordu. Artık bilgi birikimlerini eğitimlerine katılamayan insanlar içinde paylaşmaya karar veren Mahmut Öz yazılarını ismini, aynı isimli eğitim yönteminden alan  www.idealdunya.com sayfasında anlatacak. Günlük hayat, kariyer, ekonomi, spor gibi birçok konu hakkında gündeme dair düşüncelerini ve yorumlarını paylaşacağı web sayfasından herkes faydalanabilecek.

Tabi yazılarını buradan yayınlarken bir yandan da eğitim ve seminerlerini vermeye devam edecek Mahmut Hoca’mız. Bugüne kadar birçok kurumsal firmalarda, eğitim merkezlerinde ve kariyer merkezlerinde seminerler düzenleyen Mahmut Öz aynı şekilde sizlerle buluşmaya devam edecek. Kendisinin kurucusu olduğu eğitim merkezi Genç Akademide düzenlediği seminerlere katılabilir kariyer hayatınıza yön verecek tavsiyeleri dinleyebilirsiniz. Yada çalıştığınız veya eğitim gördüğünüz bir kurumda düzenleyeceğiniz seminerlere konuşmacı olarakta kendisini davet edebilirsiniz..

Klasik  seminer konuları yerine sadece kendi geliştirdiği ve kendi deneyimlerinden yola çıkarak oluşturduğu özgün konuları anlatan Mahmut Hoca’mız, seminerlerinde, başarının iç ve dış engelleri, azimli insanların ortak özellikleri, kazanmanın ve kaybetmenin psikolojisi, kariyer hayatında en sık yapılan hatalar, moral ve oto-motivasyon yönetimi, iç disiplinin gücü, öz güven yönetimi, sürdürülebilir başarı, tutku kaybı ve atalet duygusu, başarı merkezli yaşamak gibi konulara değinmektedir.

Başarı seminerlerine katılan kişilerde;  iç disiplin, özgüven, başarı motivasyonu, sistemli çalışma, büyük düşünme ve üstün performans gösterme eğiliminde olumlu yönde değişiklikler olduğu gözlenmektedir.

Sınırlı sayıda düzenlenen seminerler, sadece gelen kurumsal talep üzerine organize edilmektedir. Kariyer ve eğitim üzerine seminer düzenlemeyi planlıyorsanız Mahmut Öz’ü konuşmacı olarak davet etmek için iletişim sayfasından planlama ekibine ulaşabilirsiniz.