PUBG Lite resmi olarak Türkiye’ye geldi

İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi Forumlar Mobil Cihazlar PUBG Lite resmi olarak Türkiye’ye geldi

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  İdealdünya tarafından 4 yıl 9 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #938

  İdealdünya
  Yönetici

  Son dönemin en popüler oyunlarından olan Player Unknown’s Battle Grounds’un (PUBG) ücretsiz sürümü PUBG Lite, resmi olarak bugün Türkiye’de oynanabilir hale geldi. 9 Mayıs’ta PUBG Lite’ın Türkiye ön kayıt sürecini başlatan PUBG Corp, oyunu 21-22 Mayıs tarihlerinde ön indirmeye açmıştı.

  Ön kayıt sürecinde 300 binden fazla oyunseverler tarafından kayıt yaptırılan PUBG Lite’ın Türkiye’ye girişiyle ilgili olarak PUBG’den yapılan açıklamaya göre 22 Mayıs’a kadar ön kayıt yaptırarak, oyun içi yeni sürpriz eşyalar kazanan oyunseverler, e-postalarına gelen ürün kuponlarını bugünden (23 Mayıs’tan) itibaren oyuna giriş yaparak kullanabilecekler.

  Türkiye’de milyonlarca oyuncuya sahip olan Battle Royale türündeki oyunda, bir adaya paraşütle inen 100 oyuncu, buldukları eşya, silah ve mühimmatı kullanarak hayatta kalmaya çalışıyor. Son hayatta kalanın kazandığı PUBG Lite, tüm PC ve dizüstü bilgisayarlarda ücretsiz olarak oynanabilecek.

  3 FARKLI HARİTA VE ANTRENMAN MODU

  PUBG Lite’ta oyuncular tarafından seçilebilecek 3 farklı harita (Erangel, Miramar ve Sanhok) ve bir de ‘Antrenman Modu’ bulunuyor. Her bir haritanın farklı özelliklere sahip olması, oyuncuların farklı bir oyun stili ve taktikle oynamasını gerektiriyor. Antrenman Modu ise oyunseverlerin oyundaki çeşitli öğelere alışmasına olanak sağlıyor. Oyunseverler, stiline ve tercihinize göre, oyunda “Üçüncü Şahıs Perspektifi” veya “Birinci Şahıs Perspektifi”nden oluşan 2 farklı perspektiften birini seçebiliyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Giriş Yap Üye Ol