Black Widow filmi için ilk fragman yayınlandı

Marvel evreninin açıklanan yeni film takviminde de yer alan Black Widow filminin ilk fragmanı bugün yayınlandı. Ajan – Natasha Romanoff karakterine odaklanılan filmde Ajan Romanoff’un Marvel filmlerinde gördüğümüz savaşçı ve dinamik haline nasıl evrildiği anlatılıyor.

Natasha Romanoff, Black Widow filmi ile geri dönüyor

Marvel sinematik evrenini takip edenlerin sevdiği karakterler arasında yer alan Black Widow – Natasha Romanoff, ilk olarak 2010 yılında vizyona giren Iron Man 2 filminde izleyicinin karşısına çıkmıştı.

Filmde Tony Stark’a yardım eden bir SHIELD ajanıydı. Romanoff, ilk Avengers filmi ile tüm Avengers serilerinde kilit isimlerin arasında yer alarak karşımıza çıkmıştı.

Geçtiğimiz yıl oldukça büyük bir gişe hasılatı elde eden Avengers: Endgame filminin sonu kendisi için hüsranla sonuçlanmıştı. Ruh taşını almak için Hawkeye ve Black Widow, Vormir’e bir ekip olarak gidiyordu. Ruh taşını elde etmek için sevdiğin birini feda etmeleri gerektiğini bilmeyen ekip, Whatever it takes” (Ne pahasına olursa olsun) diyerek kendini uçurumdan aşağı bırakıp hayatını kaybediyordu.

Natasha Romanoff’un Marvel evrenine geri dönüp dönmeyeceği henüz belli değil ancak Marvel, solo filmin ilk fragmanını bugün yayınladı. Film yönetmenliğini Cate Shortland üstleniyor. Scarlett Johansson’un başrolüne yer aldığı filmde Red Guardian rolünde David Harbour, Yelena Beloav rolünde Florence Pugh ve Melina rolünde de Rachel Weisz bulunuyor.

Black Widow filmi 2020 yılında izleyicilerle buluşacak.

https://www.youtube.com/watch?v=RxAtuMu_ph4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir